Szkolne-Mundurki.PL: Spick&Span sp. z o.o. - katalog producentów szkolnych mundurków

Spick&Span sp. z o.o.

Partnerzy serwisu: Zlewozmywak, oświetlenie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży męskiej oraz dodatków do ubioru wyjściowego, a takim dodatkiem są krwaty.

Serwis internetowy Szkolne-Mundurki.PL jest przeznaczony dla:
- szkół, rodziców, pracowników placówek edukacyjnych - pozwala na odszukanie producentów odzieży szkolnej z regionu działałności
- producentów odzieży szkolnej - pozwala na pozyskanie klientów

W chwili obecnej w serwisie znajduje się 242 wpisów.

ZAPYTANIE OFERTOWE O MUNDURKI SZKOLNE

 
Zadaj pytanie ofertowe

Jeśli szukasz wykonawcy mundurków - skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi. Po wypełnieniu formularza Twoje zapytanie ofertowe zostanie wysłane do wszystkich firm dostępnych w katalogu.

Zadaj pytanie ofertowe

Spick&Span sp. z o.o.

Data dodania: 2007-03-23.

Szanowni Państwo,

W związku z obowiązkiem posiadania mundurków przez uczniów chciałbym przedstawić Państwu ofertę współpracy dotyczącej produkcji odzieży szkolnej z dzianin.
Jesteśmy firmą odzieżową z Polski specjalizująca się w produkcji odzieży dziecięcej z bawełny i polaru. Aby skutecznie konkurować z azjatyckimi producentami, skoncentrowaliśmy się na trzech podstawowych elementach:
1) szybki czas reakcji na zamówienie
2) wysoka jakość produkcji
3) niska cena wyrobu
Produkujemy najlepszej jakości odzież (możemy oznaczyć ją logo "Bezpieczna dla dziecka" "Przyjazny dla człowieka"), w jak najkrótszym czasie od momentu złożenia zamówienia, za wysoce konkurencyjną cenę.
Naszym głównym klientem jest firma „5-10-15” sprzedająca własne kolekcje markowej odzieży do sieci swoich sklepów na terenie Polski, ale również agencje reklamowe, firmy papiernicze, koncerny paliwowe, wydawcy oraz firmy farmaceutyczne.
Zapewniamy opracowanie technologiczne i projektowe, a także wykonanie wszelkich dodatków do produktów w tym haftów, nadruków, wszywek, metek i innych oznaczeń wyrobów. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów produkowanych przez polskich producentów na potrzeby krajów zachodnich Niemiec, Francji, Włoch. Jesteśmy w stanie zaproponować każdy rodzaj materiału dostępny na rynku europejskim.

Krótki czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówienia gotowego wyrobu od momentu złożenia zamówienia (w tym proces produkcji materiałów - określenia kolorów na podstawie „Pantone”, opracowanie technologiczne, produkcja dodatków, wstępna akceptacja wyrobu „pre production meeting”, krojenie, szycie i pakowanie) do momentu dostarczenia towaru sięga maksymalnie 8 tygodni przy zamówieniu 100 000 sztuk odzieży.

Niskie koszty usługi

Koszty zawsze są skalkulowane w oparciu o ilość, jakość użytego materiału i termin wykonania usługi.
Cena każdego produktu zawiera pakowanie, które odbywa się do woreczków foliowych i pudeł zbiorczych oraz transport własny do jednego wyznaczonego miejsca na terenie Polski.

Więcej informacji dostępne na naszej stronie internetowej www.spickandspan.eu
Jeśli Państwo będą zainteresowani współpracą proszę o maila zwrotnego na adres spickandspan@neostrada.pl, zainteresowanym prześlemy zdjęcia projektów odzieży dla uczniów.


Łączę wyrazy szacunku
Wojciech Stawiarz

Teren prowadzenia działalności:
Województwo: mazowieckie
Powiat: wołomiński
Gmina: Zielonka

Dane teleadresowe:
Spick&Span sp. z o.o.
Warszawa 15.03.2007
Spick&Span sp. z o.o.
ul. Bankowa 43
05-220 Zielonka
tel/fax (22) 761 08 63
tel. Kom. 0 660 43 12 87
www.spickandspan.eu

Pierwszy internetowy katalog producentów szkolnych mundurków. W serwisie znajduje się spis firm szyjących szkolne mundurki. Szkoły poszukujące wykonawcy munduków szkolnych mogą zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie, a następnie skontaktować się z wybranymi producentami mundurków w celu zapoznania się ze wzorami odzieży szkolnej, kosztami szycia oraz z terminem dostarczenia mundurków szkolnych do szkoły.

Katalog zawiera spis firm zajmujących się szyciem tylko mundurków szkolnych.

Firmy produkujące odzież szkolną mogą dodać informacje o sobie zupełnie za darmo!

Mundurek szkolny | Mundurek | Szkolny mundurek
Szkolne-mundurki.pl istnieje od połowy stycznia 2007 roku. Polityka prywatności
Pomysł i realizacja: Krajniak.org Przemysław Krajniak.